MMaS starších žáků a žákyň

30.08.2020 00:00

V neděli 30.8. 2020 se v Uherském Hradišti konalo Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň. I přes nepříjemné velké teplo, předvedli naši závodníci skvěle výkony.

Na osmistovce jsme měli zastoupeni v kategorii děvčat i chlapců. Vojtěch Turek si časem 2:09.87 vybojoval krásnou stříbrnou medaili. Podobně tomu bylo i u děvčat na této trati, když si Natálie Ernstová doběhla v čase 2:22.52 taktéž pro stříbro. Kateřina Mendreková si na osmistovce doběhla pro 9.misto. Další běžeckou disciplínou bylo pak 1500 metrů. Na této trati jsme měli Terezu Burovou, která si vybojovala 8.místo.

Mezi technickými diciplinami jsme měli zastoupeni na výšce a dálce. Ve skoku vysokém si výkonem 1.64 zajistil 10.misto Ondra Samiec. V dálce pak měl nejdelší pokus Vojty Turka hodnotu 5.11 metru.

Poslední disciplínou byly štafety. Chlapecká štafeta ve složení Morcinek, Sczerba, Turek, Holub díky svému skvělému finiši získala stříbro.

Všem závodníkům k výkonům gratulujeme.

V neděli 30.8. 2020 se v Uherském Hradišti konalo Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň. I přes nepříjemně teplé počasí, předvedli naši dobré výkony.

výsledky: online.atletika.cz/vysledky/45242