Atletika

Našim cílem je přivést už i ty nejmenší k pravidelnému pohybu  a zdokonalování svých fyzických i psychických vlastností. Budeme cvičit, běhat, skákat, házet a dělat všechno proto, abychom měli radost z pohybu i ze svých výsledků.

Rychlé informace

 

27.10.2021
Oddílové závody v přespolním běhu

-sraz: Výletiště v Písečné 15:00
-tratě od 600m
-ročníky 2013 a starší
Závody jsou místo tréninku.

 

10.12.2021
Předvánoční večírek

KD Písečná od 16:00
Zhodnocení, pokec o všem možném, tanec, zábava.
Jak to funguje?
Oddíl zajistí nealko + soudek piva.
Každý z domu přinese něco na zub ke společnému stolu.
Srdečně zveme, děti, rodiče, sportovce, přátele klubu!

 

 

 

Základní informace pro rodiče

- trenéři odpovídají za děti v době od příchodu ze šatny, do odchodu do šatny (šatnou odpovědnost trenérů končí)
- dítě které se nezapojí do společných aktivit bude z kroužku vyloučeno (trenéři se nemohou věnovat  jen jednomu dítěti) 
- trénink 2 skupiny je přizpůsoben starším a zkušeným atletům, mladší děti by byly přetíženy 
- zařazení do skupin lze konzultovat ve vyjímečných připadech např. sourozenci, doprava atd.
- v případě zrušení tréninků budeme informovat rodiče na stránkách popřípadě na fb (přidejte si Kamil Lubojacki)
- velice uvítáme zájem a pomoc rodičů, jsme fajn parta
- všichni se povinně zúčastní závodů družstev Beskydského poháru přípravek pro ročníky 2011-2012
- rozdělení ve skupinách se může měnit podle výkonnosti a šikovnosti dětí
- uvědomte si prosím, že trenéři pracují s dětmi ve svém volném čase, protože to dělají rádi 
- odměnou vám bude radost ze svých dětí a jejich úspěchů.

 

Možná se vám zdají některé body příliš nekompromisní, ale máme již dlouhodobé zkušenosti s výchovou malých sportovců. Nemusí být každý úspěšný atlet, ale chceme, aby děti rostly rovně, uměly běhat, skákat a pohybovat se bez úrazů a zranění.
Kamil Lubojacki

Trenéři

Kamil Lubojacki 724 196 782

Ivana Lubojacká 724 065 783

Tréninky

Skupina 1
 
Středa  16:00-17:30 TV
Pátek   15:30-17:00 TV
 
Skupna 2

Pondělí 15:00-17:00 TV
Úterý     idividuál
Středa   17:30-19:00 dráha
Čtvrtek  individuál
Pátek    17:00-18:30 dráha
Sobota  idividuál
Neděle  volno
 
U skupiny č.1 preferujeme tréninky venku. V tělocvičně pouze v případě deště, mrazu a silného větru.
Ideální je mít na sobě věci do tělocvičny a na to si přivléct venek, pak není problém věci odložit.
 
 
 
 

Skupina 1

Mrózková Anna
Martynek Szymon
Sikora Ondřej
Bieleszová Marie
Rusnok Marek
Hromádka Jiří
Trombik Adam
Raška Samuel
Vodradová Amálie
Szotkowski Jakub
Roženková Tereza
Grünwald Daniel
Morcinek Jiří
Walach Samuel
Plevko Jonáš
Juříček Jakub
Wojtas Marian
Byrtus Albert
Kluz David
Kluzová Zora
Madziová Wiktoria
Byrtus Kristian
Dudys Tobiáš

 

 

Skupina 2
Bieleszová Magdaléna
Dudys Jonáš
Dudys Jakub
Bury Veronika
Čmielová Michaela
Lipowski Robin
Samohyl Radek
Szkatula František
Kulich Vojtěch
Mendreková Kateřina
Mitrenga Nikodem
Mitrenga Szymon
Krišica Marek
Gorová Viktorie
Sikorová Natálie
Pilchová Kateřina
Ciencalová Zuzana
Samiec Ondřej
Waclavková Julie Stella
Ernstová Natálie


 

Kontakt

Kamil Lubojacki 724 196 782 K.Lubojacki@seznam.cz