Májové závody

01.05.2024 19:09

Tradiční Májové závody ve Frýdku-Místku odstartovaly atletickou sezónu na dráze.
Z našeho oddílu si přijelo zazávodit 12 atletů, kteří vybojovali celkem 7 medailí, což je velmi dobrá bilance.
Nejlépe se vedlo Barunce Bieleszové která získala dvě druhá místa z dálky a běhu na 400m.
U Bieleszových zůstaneme, Maruška rovněž v dálce skokem 390cm obsadila druhou příčku a Magda, aby nebylo stříbra málo, přidala druhé místo na osmistovce. Gratulace děvčata!!
Další stříbro ve skoku vysokém vybojovala Veronika Bury výkonem 146cm, kdy Verča ač po delší zdravotní pauze podala vynikající výkon.
Zlaté medaile v běhu na 800m pak přidali Natálie Ernstová a Szymon Mitrenga.
Ostatní přidali spoustu osobních rekordů!