Běh na Skalku, aneb salát s kaprem musí ven

29.12.2016 00:00

Letos se opět, i když tentokrát velice skromně náš klub účastnil 22 ročníku běhu na Skalku.
Snad vysoké startovné, či závod ve všední pracovní den odradil naše borce.
Sedm startujících v téměř domácím závodě je opravdu málo. Potěšilo ovšem, že některá mládež nenechala partu ve štychu a účastnila se formou výšlapu, či běhu bez čísla.
Hlavní zásluhu na tom, že nás bylo vidět měla Markéta Sikorová, která zvítězila v kategorii juniorek. Ostatním borcům se vedlo taky velmi slušně, až na jednoho všichni skončili v prní desítce.
Trať byla do poloviny velice zledovatělá, opravdu byl problém běžet. Od poloviny tratě kde se nacházel sníh se běželo již dobře. Teplota lehce pod nulou byla příjemná, akorát mírný ledový vítr připomínal, že je konec prosince. V cíli na nás čekala chutná zelňačka, vytopená chata a spousta kamarádů, takže jako celé svátky jsme zase skončili u jídla. Nicměně jsme krásně prožili den a neleželi jsme u telky.