Běh Hrádkem

27.04.2019 00:00

V sobotu 27.4. 2019 proběhl další ročník Běhu Hrádkem. Tentokrát nám počasí tolik nepřálo, ale naštěstí z nebe nespadla ani kapka. Chladné počasí, které doprovázelo celé závodní dopoledne, ozdobilo našich 33 závodníků. Již v nejmladší kategorii jsme měli zastoupení, a to hned dvojité. Naše malá Maruška Bieleszová vyhrála s velkým náskokem nejmladší kategorii. Minipřípravky, jak už je zvykem vyhrála naše střela Lenka Trombíková. Vojta Kulich, který patří posledním rokem do kategorie přípravek, svou trať vyhrál, a dokonce i posunul svůj traťový rekord! Mladší žáci běželi trať o délce 950 m, v tomto závodě doběhl druhý David Folwarczny.  Pro starší žačky byla připravená taktéž trať o délce 950 m, zde se blýskla Tereza Sikorová, která doběhla na druhém místě. Chlapci, stejné kategorie běželi už 1200 m, naši hoši doběhli na prvních dvou místech, rychlejší byl Nikodem Mitrenga a hned za ním František Szkatula. Náš jediný junior Jakub Konderla běžel trať dlouhou 8 Km, kde doběhl na krásném druhém místě. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci oddílu a gratulujeme k dobrým výsledkům!

Výsledky: beh-hradkem-1995-2019.xlsx (1165616)