Athletics Indoor Ostrava I.

24.01.2019 00:00

Hrstka našich závodníků si šla otestovat formu na prvním kole Athletics Indoor Ostrava. Záměrem trenéra bylo zrychlení po náročné objemové přípravě, a proto každému naložil rychlejší trať, než kterou doposud běhával. Já jsem jako jediná nastoupila na mou né moc oblíbenou čtvrtku. Druhým místem ve svém rozběhu jsem si zajistila čas 60.80s. No, je ještě na čem pracovat :). Zbytek našich běžců zavítal na osmistovce. Terka Marszalková si ve výborně takticky zvládnutém závodě doběhla pro nový osobní rekord, který momentálně činí 2:25.04 min. Parádně si vedl také Kuba Konderla! Taktéž v osobním rekordu (2:05.65 min.) vyhrál svůj rozběh a může být víc než spokojený. Dalším závodníkem na této trati byl Marek Krišica. Marek si nevedl vůbec špatně a s časem 2:21.05 min. si zajistil 10. příčku ve svém běhu. Gratuluji všem!