Vítkovice 6.kolo

16.09.2019 00:00

Předposlední kolo Atletické ligy minipřípravek proběhlo formou čtyřboje na atletickém stadionu ve Vítkovicích. Závodilo se v těchto disciplínách: 50m, 500m, dálka, kriket.
Počasí bylo ryze podzimní, teplota kolem 15°C, občasný vítr a snad spadla i nějaká ta kapka.
Naši se sešli ve dvanácti lidech a s tím se bohužel konkurovat ostatním klubům moc nedá.
I tak jsme se rvali o každý bodík, podpora rodičů a kamarádů byla znát v podobě pěkných výkonů.
Naší hvězdou byla Lenka Trombiková, která zvítězila ve skoku dalekém, v běhu na 500m, na padesátce byla druhá a míček ji vyšel na čtvrté místo. Nakonec z toho bylo vítězství ve čtyřboji!! Velké gratulace této mladé atletce!

Družstvo chlapců startovalo v pěti, získalo 71 pomocných bodů, obsadilo v tomto kole 6 místo za což obdrželi kluci 3 hlavní body. Cekově v soutěži jsou chlapci na pátém místě s 22 body.

Družstvo dívek bojovalo v sedmi, získalo 166 pomocných bodů, za což obdržely dívky 4 hlavní body. Celkově v soutěži dívky stejně jako kluci drží pátou příčku s 26 body.

Naši: Lenka Trombiková, Veronika Bury, Nikol Ernstová, Dorotka Kaletová, Markéta Sikorová, Viktorie Borská, Bára Ostruszková, Samuel Mitrenga, Pavel Folwarczný, Albert Byrtus, Jonáš Dudys, Jakub Dudys.

Díky rodičům za pomoc s dopravou, dětem za účast a skvělé výkony a těšíme se do Frýdku-Místku na závěrečné sedmé kolo 24.září.