7. kolo Frýdek-Místek a závěr soutěže

25.09.2018 00:00

Poslední kolo Atletické ligy minipřípravek proběhlo ve Frýdku-Místku za chladného, téměř zimního počasí.
Naše družstvo přijelo v počtu sedmi dívek a bohužel jen s jedním chlapcem. Získali jsme dvě stříbrné medaile zásluhou Lenky Trombíkové ve skoku dalekém a v běhu na 300m. Gratulace!!
Naši byli opět skvělí a bojovali o každý bodík, byla radost se dívat. Tentokrát děti mohli nastoupit jen ve dvou disciplínách a štafetě.
Děvčata v tomto kole vydobyla 106 bodů, což jim stačilo na páté místo, Adam Lešundák vybojoval 9 bodů, ale jelikož družstvo tvoří nejméně tři závodníci nebyl udělen hlavní bod a tedy poslední šesté místo.
Naši v tomto kole:
Adam Lešundák, Stonawská Nina, Kaletová Dorota, Sikorová Natálie (27.3), Sikorová Markéta, Kozielová Nikol, Trombiková Lenka, Osztruszková Bára.

Celkově jsme v letošním roce dopadli takto:
Dívky se ziskem 31 bodů obsadily čtvrté místo, chlapci se ziskem 6 bodů místo šesté.

Nejlepšími bodovači v letošní soutěži byli:
Lenka Trombiková 208,5 bodů
Adam Lešundák 70 bodů

Tito bodovači budou vyhlášeni na výroční členské schůzi třinecké atletiky. Gratulujeme!!
Děkujeme všem za letošní účast a bojovnost v soutěži, rodičům za podporu svých ratolestí a trenérům za přípravu!
Těšíme se v dalším roce opět na tuto skvělou partu!!

Výsledky:KP-minipřípravek-2018-Atletická-liga-výsledky 7.xls (301568)